Basketboll

SOT NDESHJA E PARË E DITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Sot starton xhiro 23 e ArtMotion Superligës me duelin e parë që zhvillohet në Rahovec.

Drita dhe Rahoveci e hapin këtë javë që pritet të jetë shumë interesante.

Gjilanasit nuk kanë asnjë fitore në 22 ndeshje, duke qenë skuadra e vetme pa fitore në elitë, ndërkohë që Vreshtarët kanë tetë fitore e 13 humbje, duke qenë në formë shumë të mirë në takimet e fundit.

Sfida fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet direkt në Artmotion

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.