Basketboll

PJESA E PARË MBYLLET ME EPËRSI DYSHIFRORE TË MYSAFIRËVE

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Prizrenit 16 dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultatin 31-42.

Te Prizreni 16 në pjesën e parë u dallua, Xavier Cannefax me 11 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Mike Edwards me 11 pikë.

__________________________________________________________________

Përfundon çereku i parë i duelit ndërmjet, Prizrenit 16 dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultatin 9-23.

Te Prizreni 16 në pjesën e parë u dallua, Xavier Cannefax me 4 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Mike Edwards me 7 pikë.

__________________________________________________________________

Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Prizreni 16 – Trepça, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron 23 të ArtMotion Superligës së Kosovës

Prizreni 16 starton kështu: Hajdari, Morina, Davis, Cannefax, Williams, .

Trepça e nisë me këtë pesëshe: Edwards, Hajrizi, Purvis, Hot, Collins.

/AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.