Basketboll

SFIDA E VETME E DITËS, DERBI NË ”MINATORI”

Prishtinë(AsistiOnline) – Ndeshja e vetme e ditës në elitën e basketbollit kosovar zhvillohet në Mitrovicë.

Trepça e pret në ”Minatori” skuadrën e Bashkimit dhe të dyja ekipet kanë nevojë goxha të madhe për fitore.

Mitrovicasit renditen në vendin e dytë me 17 fitore e tetë humbje, kurse prizrenasit janë në vendin e shtatë me dhjetë fitore e 15 humbje.

Ndeshja nis nga ora 20:30 dhe transmetohet direkt në Artmotion

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.