Basketboll

PRISHTINA MBYLL PJESËN E PARË ME EPËRSI TË LEHTË NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Rahovecit dhe Sigal Prishtinës, sfidë kjo e vlefshme për xhiron 26 në elitën e basketbollit të Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultatin 39-49.

Te Rahoveci deri tani u dallua,  Makol Mawien me 13 pikë.

Te Prishtina aktualisht më i dalluari është, Jan Palokaj me 14 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.