Mbyllet pjesa e parë e duelit mes Yllit dhe Chemnitzit

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes mes Golden Eagle Yllit dhe Chemnitzit e vlefshme për fazën grupore në FIBA Europe Cup.

Pas pjesës së parë po avancon thellë skuadra e Yllit dhe me rezultat 37-58.

Te Ylli deri tani u dalluan, Jay Threatt me 9 pikë e Bashir Ahmed me 6 sosh.

Te Chemnitzi më të mirët janë, Mindaugas Susinskas me 13 pikë e Aher Uguak me 9 sosh.

/AsistiOnline.com/

Të fundit:

Të ngjajshme: