Shatri zotohet se Istogu nuk do të futet në Superligë me flamur të bardhë

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Istogut sivjet do të debutojë për herë të parë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Themeluesi i klubit dhe kryetrajneri, Fikret Shatri dje ka qenë i ftuar në ASIST dhe ka deklaruar se nuk do të hyjnë në Superligë me flamur të bardhë, por do të paraqiten denjësisht.

Ndiqni deklarimin e tij:

 

Të fundit:

Të ngjajshme: