Basketboll

ASIST 570 (VIDEO LAJM) : TOP AKSIONET E KOSOVËS

Aksionet më të bukura nga dy ndeshjet parakualifikuese sidomos ato të Dardan Kapitit

ASISTI 570 sjell dy ndeshjet e Përfaqësueses së Kosovës përball Irlandës e Azerbajxhanit me të cilat e filloj ciklin e ri të parakualifikimeve për Botërorin 2027

Atmosferë e mrekullueshme në Pallatin e Sporteve dhe Rinisë në Prishtinë me mbi 3000 shikues që nuk janë parë moti në kryeqytet dhe sidomos në ndeshje të Përfaqësueses tonë dhe më pas , një udhëtim i gjatë nga i cili shpresuam shumë sidomos pas disfatës së Azerbajxhanit nga Zvicra të cilën gjatë verës që shkoi e mposhtëm brenda e jashtë por ja që azerët na dolën dardhë me bisht.

Djelmoshat tanë arritën sukses gjysmak duke fituar në shtëpi dhe si mysafir në Baku pësuan 

Në vazhdim sjellim aksionet më të bukura

 

Kënaquni , sidomos me Dardan Kapitin!

 

Komentet janë të mbyllura.