Basketboll

KERASAN PRISHTINA – BOREA, FINALISTËT E KUPËS(U-18)

Prishtinë (AsistiOnline) – Janë mësuar dy finalistët e Kupës së Kosovës, në Kategorinë e juniorëve tek Meshkujt(U-18).

Në finalën e Ligës U-18 nesër do të takohen Kerasan Prishtina dhe Borea me fillim nga ora 16:00 në Rahovec.

Sot Borea eleminoi Yllin, përderisa Kerasan Prishtina eleminoi Penzën.

Komentet janë të mbyllura.