Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË NË MITROVICË: VAZHDON EPËRSIA E TREPÇËS

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes, Trepça – Bashkimi.

Pas kësaj pjesë loje, po avancon skuadra vendase e Trepçës me shifrat, 49-40.

Deri më tani tek Trepça po dallohen, Aaron Anderson me 14 pikë dhe Samir Zekiqi me 11 sosh.

Tek Bashkimi më të mirët janë, Jordan Capps me 19 pikë e Drilon Hajrizi me 13 sosh.

Ndeshje interesante po zhvillohet në Mitrovicë.

Komentet janë të mbyllura.