Basketboll

FIZIOTERAPEUTI ADMIRIM KRASNIQI, NËNSHKRUAN ME RAHOVECIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Rahovecit po vazhdon me risi në skuadër për edicionin e ri.

Përpos kushteve të mira sportive, “vreshtarët” po mendojnë edhe për shëndetin e lojtarëve.

Fizioterapeuti Admirim Krasniqi, që njëherazi është edhe fizioterapeut i Përfaqësueses së Kosovës A, ka nënshkruajtur me Rahovecin kontratë një vjeçare.

Lajmin për nënshkrimin e kontratës me Rahovecin e ka bërë publike vetë Krasniqi, në një prononcim të shkurtër për AsistiOnline.com

”Kam nënshkruajtur me Rahovecin për një stinor dhe rreth anës shëndetësore do të përkujdesem për lojtarët e ekipit, natyrisht që do ta jap më të mirën”, ka thënë Krasniqi.

Krasniqi së fundmi ishte fizioterapeut i skuadrës tjetër nga Superliga kosovare, Ponte Prizreni.

Komentet janë të mbyllura.