Basketboll

ZYRTARE: DARDAN BERISHA VAZHDON ME PRISHTINËN

Prishtinë(AsistiOnline) – Dardan Berisha edhe zyrtarisht është lojtar i Prishtinës edhe për një stinor.

Njëri ndër basketbollistët më të mirë shqiptarë, ka vazhduar edhe për një vit bashkëpunimin me Sigal Prishtinën.

Lajmin për vazhdimin e kontratës në fjalë e ka dhënë faqja zyrtare e kryeqytetasve në Facebook.

Berisha luan tash e disa vite tek kryeqytetasit me shumë sukses dhe është individi më i dalluar në skuadër.

Komentet janë të mbyllura.