Basketboll

Ç1: RAHOVECI NË EPËRSI NDAJ PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Prishtinës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e

Tek Rahoveci deri tani po dallohet, Justin Gray me 10 pikë.

Tek Prishtina po dallohet, Mikaile Tmusic me 6 pikë.

Komentet janë të mbyllura.