Basketboll

PESËSHET E PARA: PRIZRENI-FERONIKELI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Prizreni-Feronikeli dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Prizreni e nisë me: Canada, Holley, Zenelaj, Sanders, Kryeziu.

Nikli starton kështu: Hajdari, Huggins, Scott, Garland, Sholla.

Komentet janë të mbyllura.