Basketboll

Ç1: PEJA ME EPËRSI MINIMALE NDAJ NIKLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së parë në xhiro’në e katërt në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Feronikelit dhe Pejës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat 20-21.

Tek Feronikeli po dallohet, Arti Hajdari me 6 pikë.

Tek Peja deri tani po dallohet, Sirko me 8 pikë.

Komentet janë të mbyllura.