PESËSHET E PARA: CLUJ-RAHOVECI

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes kthyese të vlefshme për FIBA Europe Cup, ndërmjet Clujit nga Rumania dhe Rahovecit.

Rahoveci starton kështu: VIDA, Kalnichenko, Planicic, Richard, Tarolis.

Cluj e nisë kështu: Both, Qallaku, Gunjina, Koshi, Howard.