Basketboll

Ç1: PRIZRENI ME AVANTAZH NDAJ YLLIT

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së parë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Golden Eagle Yllit.

Pas çerekut të parë ekipi i Prizrenit ka avantazhin fillestar 27-21.

Tek Prizreni deri më tani po dallohet, Cole me 7 pikë.

Tek Ylli deri tani u dallua, Morina me 8 pikë.

Komentet janë të mbyllura.