Ç3: PRIZRENI AFËR FITORES NDAJ YLLIT

0

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së parë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Golden Eagle Yllit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Prizrenit po e mban avantazhin 63-52.

Tek Prizreni deri më tani po dallohet, Canada me 17 pikë.

Tek Ylli deri tani u dallua, Morina me 14 pikë.