Basketboll

PESËSHET E PARA: LIPJANI-TREPÇA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të duelit të parë të xhiros së nëntë në elitën e basketbollit kosovar.

Në këtë sfidë ndeshen, Lipjani e Trepça dhe trajnerët e ekipeve kanë publikuar pesëshet e para:

Lipjani; Stuckey, Simuels, Rashiti, Vitia, Jenkins.

Trepça; Hanes, Boyce, Musa, Tahiri, Azemi.

Komentet janë të mbyllura.