Basketboll

Ç1: YLLI MENJËHERË KRIJON EPËRSI TË LARTË

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së parë në xhiro’në e dhjetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet  Feronikelit dhe Yllit

Pas çerekut të parë ekipi i Yllit e ka avantazhin fillestar dhe të lartë 13-28.

Tek Nikli deri më tani po dallohet, Hajdari me 5 pikë.

Tek Ylli deri tani u dallua, Zekiqi me 11 pikë.

Komentet janë të mbyllura.