Basketboll

PESËSHET E PARA: FERONIKELI-YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë, në xhiron e dhjetë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Feronikeli e Golden Eagle Ylli dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Nikli e nisë kështu: Huggins, Hajdari, Sollova, Garland, Scott.

Ylli e nisë me këtë pesëshe: McKay, Morina, Bunjaku, Krasniqi, Zekiqi.

Komentet janë të mbyllura.