Basketboll

JA DISA NGA NGULITJET MË TË BUKURA TË XHIROS 20 DHE 21 NË SUPERLIGË (VIDEO)

Prishtinë (AsistiOnline.com) – Në ndeshjet e javës së kaluar ku u zhvilluan dy xhiro të Superligës pati edhe momente spektakolare që quan peshë tifozët tifozët e pranishëm në ndeshje.

Momente të tilla ishin edhe disa ngulitje të bëra, si ajo e De Franklin të Ponte Prizrenit, dy të tjera që i bëri Tamas Bruce i Lipjanit, tre të Jabari Craig i Rahovecit dhe nga një që i shtuan Aron Nwuankwo i Rahovecit dhe Arbër Berisha i Golden Eagle Yllit.

Për më shumë, shikojeni ngulitjet monstuoze të përmendura më lartë:

Komentet janë të mbyllura.