Basketboll

NË PEJË SFIDA HAPËSE E DITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro e 23-të e elitës së basketbollit kosovar vazhdon edhe sot.

Bëhet fjalë për sfidën, ku Peja e pret Lipjanin në një ballafaqim ku pejanët shihen favoritë, por fitorja e vështirë në fundjavë ndaj Feronikelit, do të bëjë që Verdhezinjtë të jenë më të kujdesshëm. Peja ka 11 fitore dhe tetë humbje, derisa Lipjani një fitore dhe 19 humbje.

Ndeshja nisë në ora 17:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “ART MOTION”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

 

Komentet janë të mbyllura.