Basketboll

PJESA E PARË: PRISHTINA SHTON PRESIONIN DHE EPËRSINË NDAJ LIPJANIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë, Lipjani-Prishtina i vlefshme për xhiron e 24-të në elitën e basketbollin kosovar.

Pas pjesës së parë, po avancon skuadra  mysafire e Prishtinës me rezultatin 31-38.

Tek Lipjani u dallua, Bruce me 12 pikë

Tek Prishtina më i miri ishte, Johnson me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.