Basketboll

VËLLAZNIMI NË MERKATON DIMËRORE ME 3 TRANSFERE

Prishtinë(AsistiOnline) – Merkato dimërore ka qenë tejet interesante edhe për skuadrën e Vëllaznimit që sivjet u inkuadrua në Superligën e Kosovës.

Gjakovarët kanë regjistruar 3 lojtarë vendorë në afatin kalimtar dimëror dhe që pritet t’ju ndihmojnë në synimet e tyre për mbetje në elitë.

Atik Koshi nga Sigal Prishtina, Andi Shehu nga KK Branik(Slloveni) dhe Engjull Sollova nga Feronikeli.

/AsistiOnline.com/ 

Komentet janë të mbyllura.