Basketboll

PEJA E FILLON MË MIRË SE YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka nisur ndeshja, ndërmjet Pejës dhe Yllit e vlefshme për finalen e madhe të Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat të ngushtë, 27-17.

Tek Peja deri tani u dallua, AJ Walton me 11 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Gëzim Morina me 7 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.