Basketboll

PESËSHET E PARA: YLLI – BASHKIMI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Ylli dhe Bashkimi, ndeshje kjo e para mes këtyre dy ekipeve e vlefshme për çerekfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Adis Beqiragiq starton me këtë 5she: Clark, Bunjaku, Kastrati, Gill, Morant.

Kryetrajneri i Bashkimit, Franko Sterle ka vendosur për këtë 5she: Mala, Latkovic, Lutete, Hamati, Oleka.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.