Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: EPËRSI DYSHIFRORE E PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Peja – Ponte Prizreni  e treta mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat, 52-40.

Te Peja më i miri ishte, Brandon Walters me 16 pikë.

Te Prizreni deri tani u dallua, Kwame Vaughn me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.