Basketboll

YLLI E NISË ME 5 PIKË DIFERENCË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes, Ylli – Rahoveci e treta mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat, 22-17.

Te Ylli më i miri ishte, Elyjah Clark me 7 pikë.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Altin Morina me 6 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.