Basketboll

KRYETARI I RAHOVECIT: BESOJ QË TAKIANOS DO TË JETË TRAJNER I YNI, AI DO TË KETË DORË TË LIRË NË…

Prishtinë(AsistiOnline) – Një prej mysafirëve të ftuar në ASISTIN 455, ishte edhe kreu i KB Rahovecit, Alban Rama.

Ai në ASIST tha se beson që Takianos do të mbetet te ‘vreshtarët’ edhe në stinorin e ri dhe nëse ndodh kjo do ta ketë dorën e lirë në merkato:

Ndiqeni videon e mëposhtme:

 

Komentet janë të mbyllura.