Basketboll

ÇFARË RITMI, ÇEREKU I PARË SHUMË I NGUSHTË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të vlefshëm për finalen e Superkupës së Kosovës, mes Prizrenit dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prizrenit me rezultat 22-19.

Te Prizrenit deri tani u dallua, Ty Cockfield me 10 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Arti Hajdari me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.