Basketboll

10 MINUTA PARA FUNDIT, REZULTAT TEPËR I NGUSHTË NË DERBIN E VJETËR

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të dytë për xhiron e dytë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Prishtinës dhe Pejës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 66-64.

Te Prishtina deri tani u dallua, Wendell Mitchell me 25 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Dardan Berisha me 23 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.