Basketboll

KJO MESJAVË PUSHIM, ART MOTION SUPERLIGA VAZHDON NË VIKEND

Prishtinë(AsistiOnline) – Art Motion Superliga e Kosovës këtë mesjavë do të pushojë dhe nuk do të ketë xhiro që do të zhvillohet.

Ethet e basketbollit të Kosovës rikthehen në fundjavë me duele shumë interesante.

Duelet e vikendit do të luhen të shtunën dhe të dielën me 25 dhe 26 shtator.

E shtunë: Rc Cola Drita – Trepça, ora 17:00.

E shtunë: Prizreni 16 – Golden Eagle Ylli, ora 19:00.
________________________________________________________________________

E dielë: Peja – Rahoveci, ora 17:00.

E dielë: Bashkimi – Sigal Prishtina, ora 19:00.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.