Basketboll

PRISHTINA KONFIRMON LAJMIN E ASISTIT, BURKE LOJTARI I RI I TYRE

Prishtinë(AsistiOnline) – Sigal Prishtina e ka zyrtarizuar sot transferin e ri të skuadrës.

AsistiOnline.com gjatë ditës së djeshme raportoi ekskluzivisht për këtë ujdi mes palëve dhe sot e konfirmoi edhe zyrtarisht ekipi i Prishtinës.

Detajet për lojtarin i gjeni në link:

EKSKLUZIVE: KY LOJTAR I HUAJ PRITET TA PËRFORCOJË PRISHTINËN

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.