Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: PRIZRENI SHKON NË PUSHIM ME AVANTAZH

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të dytë për xhiron e gjashtë të ArtMotion Superligës ndërmjet Prizrenit 16 dhe Bashkimit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultat 36-28.

Te Prizreni 16 deri tani u dallua, Courtney Fells me 12 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Avi Tooner me 9 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.