Basketboll

PAK PARA FUNDIT, REZULTAT SHUMË I NGUSHTË NË DERBIN E PRIZRENIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të dytë për xhiron e gjashtë të ArtMotion Superligës ndërmjet Prizrenit 16 dhe Bashkimit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultat 53-51.

Te Prizreni 16 deri tani u dallua, Courtney Fells me 15 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Julien Lewis me 17 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.