Basketboll

VAZHDON EPËRSIA E ‘VRESHTARËVE’ NDAJ DRITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e nëntë të ArtMotion Superligës mes Dritës dhe Rahovecit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat 77-91.

Te Drita deri tani u dallua, Isaiah Johnson me 23 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Altin Morina me 21 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.