Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E VENDASVE NDAJ BASHKIMIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e dhjetë të ArtMotion Superligës mes Prishtinës dhe Bashkimit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 59-44.

Te Prishtina deri tani u dallua, Lejson Zeqiri me 15 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Immanuel King me 11 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.