Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË E NDESHJES, KAMZA-TEUTA

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e katërt të Ligës Unike mes Kamzës dhe Teutës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Kamzës me rezultat 55-50.

Te Kamza më i miri ishte, Gerard Davis me 20 pikë.

Te Teuta deri tani u dallua, Tamas Bruce me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.