Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: EPËRSI E THELLË E PRISHTINËS NDAJ YLLIT!

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes të vlefshme për xhiron e 11-të të ArtMotion Superligës mes Prishtinës dhe Yllit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 48-33.

Te Prishtina deri tani u dallua, Nikolas Tomsick me 12 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Barret Benson me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.