Basketboll

PESËSHET STARTUESE: NORVEGJI – KOSOVË

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të duelit të vlefshëm për parakualifikimet e Eurobasketit 2025, ndërmjet Norvegjisë dhe Kosovës.

Norvegjia starton kështu: Chris Ndow, Harald Frey, Karamo Jawara, Stian Mjoes, Sjur Berg.

Kosova e nisë me këtë pesëshe: Dardan Berisha, Drilon Hajrizi, Gëzim Morina, Muhamedali Janjeva, Valon Bunjaku.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.