Basketboll

DY SKUADRA SHQIPTARE HAPIN SOT XHIRON E RRADHËS NË LIGËN UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro e rradhës në Ligën Unike të meshkujve zhvillohet sot dhe nesër pas një periudhe pushimi nga ndeshjet e shteteve.

Dy skuadra shqiptare do e hapin këtë xhiro e cila pritet të jetë shumë interesante.

Teuta që aktualisht është lidere e tabelës në këtë garë me 3 fitore dhe 1 humbje, do ti bëjë konakun Tiranës e cila ka 2 fitore dhe 2 humbje.

Kjo përballje fillon sot nga ora 17:00 dhe transmetohet në RTSH.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.