Basketboll

DUELI I PARË I XHIROS NË RAHOVEC

Prishtinë(AsistiOnline) – Sot starton xhiro e gjashtë e Ligës Unike të meshkujve.

Rahoveci e pret në shtëpi skuadrën simpatike të Kamzës nga Tirana.

‘Vreshtarët’ që në xhirot e fundit janë këndellur dukshëm, kanë vetëm 1 fitore momentalisht e plotë 4 humbje në Unike, derisa Kamza Basket deri tani i ka dy fitore dhe tri humbje.

Sfida fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet direkt në njërën nga kanalet e sportit në Artmotion.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.