Basketboll

Ç3: NGUSHTOHET EDHE MË SHUMË REZULTATI NË MITROVICË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet, Trepçës dhe Prizrenit 16 e vlefshme për xhiron 16 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Prizrenit 16 me rezultatin 59-64.

Te Trepça deri tani u dallua, Ty Cockfield me 16 pikë.

Te Prizreni 16 më i miri ishte, Courtney Fells me 21 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.