Basketboll

PRISHTINA ME AVANTAZHIN FILLESTAR NDAJ BASHKIMIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë i ndeshjes ndërmjet, Bashkimit dhe Prishtinës e vlefshme për xhiron e tretë të stinorit pranveror në ArtMotion Superligë.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Prishtinës me rezultatin 20-24.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Veseli me 6 pikë.

Te Prishtina më i miri ishte, Burke me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.