Basketboll

NEW BASKETI ME EPËRSI DYSHIFRORE NDAJ VUSHTRRISË NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë ndeshjes ndërmjet, New Basketit dhe Vushtrrisë e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Ligës së parë.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i New Basketit me rezultatin 45-31.

Te New Basketi deri tani u dallua, Jordan Robinson me 13 pikë.

Te Istogu më i miri ishte, Anes Gashi me 18 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.