Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË E DERBIT TË FEMRAVE, SHUMË NGUSHTË NË ‘KARAGAÇ’

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Penzës dhe Prishtinës.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Prishtinës rezultatin 42-43.

Te Penza më e mira ishte, Valbona Bytyqi me 14 pikë.

Te Prishtina deri tani u dallua, Tynice Martin me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.