Basketboll

SFIDA E DYTË E DITËS NË UNIKE ZHVILLOHET NË THERANDË

Prishtinë(AsistiOnline) – Sfida e dytë e xhiros në Unike zhvillohet në Therandë.

Kampioni Golden Eagle Ylli do të ndeshet me Tirana Neptun. Ylli është në formë të jashtëzakonshme në Ligën Unike me 11 fitore dhe një humbje, ndërsa tiranasit kanë gjashtë fitore e gjashtë humbje.

Sfida fillon nga ora 19:00 e për transmetim ende nuk dihet nëse do të ketë.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.