Basketboll

Ç3: PRISHTINA RIKTHEN AVANTAZHIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së vlefshme për Champions Ligës në Basketboll, ndërmjet skuadrës kosovare Prishtina dhe asaj të Legias nga Polonia.

Në çerekun e tretë avantazhin e ka marrë përsëri, skuadra e Prishtinës, 69-61.

Tek Prishtina deri më tani po dallohen, Dardan Berisha me 18 pikë e Divine Myles me 13 pikë.

Tek Legia u dallua, Michael Finka me 16 pikë.

Komentet janë të mbyllura.