Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË: LEGIA RRËMBEN AVANTAZHIN NË PRISHTINË

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për Champions Ligës në Basketboll, ndërmjet skuadrës kosovare Prishtina dhe asaj të Legias nga Polonia.

Në çerekun e dytë avantazhin e ka marrë, skuadra e Legias nga Polonia, 37-44.

Tek Prishtina deri më tani po dallohen, Fahro Alihodzic me 10 pikë e Divine Myles me 9 pikë.

Tek Legia u dallua, Michael Finka me me 9 pikë.

Komentet janë të mbyllura.