Basketboll

Ç1: LEGIA NË AVANTAZH TË NGUSHTË NDAJ PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i duelit të dytë ndërmjet, Legia – Varshavës dhe Sigal Prishtinës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra polake, Legia me rezultatin 24-20.

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Dardan Berisha me 10 pikë.

Tek Legia po dallohet, Matczak me 8 pikë.

Komentet janë të mbyllura.